Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkie banki, instytucje finansowe oraz projektantów systemów lojalnościowych, którzy są zainteresowani implementacją swoich usług w systemie SmartPay. Zależy nam na stałym rozwijaniu oferowanych przez nas usług tak, by klienci korzystający z Multisystemu byli w pełni usatysfakcjonowani. Nasz system jest otwarty na działania developerskie i dostosowany do rozszerzania o nowe funkcjonalności. Zaprojektowaliśmy pakiet, który jest prosty, użyteczny, wyposażony w potężne narzędzia marketingowe i analityczne a jednocześnie posiada ciekawy design i jest wygodny w użyciu.

SmartPay to innowacyjne narzędzie do zastosowań konsumenckich i biznesowych. System jest odpowiedzią na poszukiwania innowacyjnych rozwiązań zdolnych przekonać nowych klientów do nowoczesnych usług. Dziś o sukcesie rynkowym często decydują szczegóły oferty i ilość udogodnień oferowanych klientowi. Nasz system posiada szereg atutów i funkcjonalności, które mogą zapewnić przewagę rynkową. Jesteśmy pewni że jest to rozwiązanie przyszłości.

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.