Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

Aplikacje

Technologia GreenCloud, która stanowi trzon systemu SmartPay, charakteryzuje się niemal nieograniczonymi możliwościami rozbudowy. Oprócz szeregu użytecznych aplikacji dostępnych „w zestawie” z kontem umożliwiającym korzystanie z chmury, istnieje możliwość opracowania autorskich programów w standardzie zgodnym z GreenCloud. Po uzgodnieniu specyfikacji technicznych, deweloper przygotowuje aplikację. Taki program jest niemal natychmiast dostępny dla użytkowników systemu. Aplikacje działają w strukturze rozproszonej, co umożliwia ich działanie w wielu instancjach na wielu serwerach. GreenCloud jest systematycznie rozwijany i aktualizowany.

Oferujemy usługę projektowania i dodawania do systemu specjalistycznych aplikacji na życzenie Klienta. Potrzeby małych, średnich i dużych firm z różnych branży różnią się bowiem znacząco. Aplikacje napisane specjalnie dla danego biznesu pozwolą na łatwe prowadzenie bilansu przychodów i rozchodów, zarządzanie finansami i tworzenie prognoz finansowych. Aplikacja Klienta będzie w pełni zintegrowana z systemem SmartPay oraz innymi programami dostępnymi w technologii GreenCloud.

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.