Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

O nas

Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni. Zaprojektowany przez nas innowacyjny system płatniczy SmartPay jest odpowiedzią na aktualne wymagania rynku. Jest to rozwiązanie, na które czekają klienci prywatni i biznesowi. Polski rynek płatności elektronicznych jest rynkiem rozwijającym się. W latach 2009–2010 odnotowano znaczący (aż 14%) wzrost liczby transakcji bezgotówkowych zawieranych średnio przez jednego mieszkańca. Trend utrzymuje się bo roczny wzrost tego rynku sięga 10-15 %. Polska znalazła się wśród krajów, które najbardziej skorzystały na rozwoju płatności elektronicznych. Jak oceniają eksperci, w okresie 2011-2015 popularyzacja płatności elektronicznych dodała do krajowego PKB równowartość 4,3 mld dolarów. Klienci oczekują ujednolicenia systemów płatniczych, tak aby mogli korzystać ze wszystkich swoich źródeł finansowych w jak najprostszy i najszybszy sposób. 

Naszym najważniejszym osiągnięciem w zakresie innowacyjnych płatności mobilnych jest aplikacja SmartPay, pozwalająca na korzystanie z kilku kont bankowych w różnych bankach z poziomu jednej, wygodnej w użyciu i intuicyjnej aplikacji. SmartPay pozwala nie tylko na sprawdzanie stanu konta w poszczególnych bankach, zlecanie przelewów i opłacanie rachunków, ale również umożliwia dokonywanie zbliżeniowych transakcji za pomocą smartfona. Aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone. Zewnętrznym elementem systemu SmartPay jest Multikarta - narzędzie, które może łączyć w sobie funkcje kilku kart, w tym kart płatniczych, lojalnościowych czy dostępu.

Na pakiet SmartPay składają się następujące aplikacje:

  • My Wallet
  • Loyalty Points
  • My Accounts
  • Smart Help

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.