Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

Multikarta

Karta płatnicza to elektroniczny instrument płatniczy wydawany przez banki. Klienci je uwielbiają - wygoda, szybkość, bezpieczeństwo i brak poczucia wydawania pieniędzy to tylko niektóre przyczyny popularności tych sposobów płatności. Banki i sprzedawcy także je cenią – badania pokazują, że klienci korzystający z kart płatniczych chętniej wydają pieniądze (wynika to z iluzji płynności i bezbolesnej straty). Najnowsze dane wskazują, że na polskim rynku znajduje się 35,5 miliona kart płatniczych. Jednak zarówno liczba kart, jak i transakcji dokonywanych za ich pomocą stale rośnie.

Multikarta to inteligentna karta, która może pełnić funkcję płatniczo-lojalnościową i nie tylko. Jest to całkowicie nowe narzędzie pozwalające na zacieśnienie relacji klienta z bankiem i sprzedawcą. Działająca w systemie SmartPay Multikarta umożliwia konsolidację wszystkich dostępnych przez klienta środków płatniczych, takich jak karty debetowe, obciążeniowe, kredytowe i przedpłacone oraz przypisanie do karty systemów rabatowych oraz lojalnościowych, uprawniających do sprecyzowanych ulg. System SmartPay obejmuje też karty nie posiadające zastosowań płatniczych, takie jak karty wstępu, elektroniczne klucze, karnety, bilety oraz każdy inny system zdolny do zintegrowania z naszą technologią. Statystycznie przeciętny człowiek jest posiadaczem przynajmniej trzech kart dostępu. Multikarta to pakiet narzędzi weryfikacji uprawnień poszczególnych osób używany jako klucz dostępu do pomieszczeń i zasobów. Dzięki Multicard można zapomnieć o noszeniu osobno legitymacji studenckiej, karty bibliotecznej i karnetu na siłownie. Oferowana przez nas Multikarta wychodzi naprzeciw potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, które oczekuje, że nowoczesne rozwiązania technologiczne zaoferują szeroki wachlarz możliwości w przystępnej i funkcjonalnej formie.

Multikarta - schemat

 

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.