Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

Integracja

Wyznajemy zasadę priorytetu funkcjonalności nad formą, co powoduje że już na etapie projektowania staramy się uzyskać maksymalną prostotę i użytkowość naszych produktów. Oferujemy pełną integrację wewnątrz jak i na zewnątrz systemu na poziomie centrum zasobów. Integracja twórców urządzeń z producentami aplikacji jest dla nas bardzo istotna. Dzięki niej klienci i dostawcy mają pełen dostęp i przejrzystość naszych systemów. Opracowaliśmy szereg zintegrowanych ze sobą technologii, których nadrzędnym celem jest integracja użytkownika z pracującym z nim sprzętem i aplikacjami. Czyni to nasz system intuicyjnym i nieskomplikowanym narzędziem do użytku codziennego. 

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.