Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

Green ID

SmartPay działa w technologii GreenID, która oferuje niespotykane dotąd możliwości tworzenia połączeń między użytkownikiem a posiadanymi przez niego urządzeniami. Proponujemy szereg aplikacji użytecznych zarówno w codziennym życiu, jak i w pracy. Podstawą systemu jest warstwa logowania GreenID, ktora umożliwia łatwe zalogowanie się do wszystkich posiadanych aplikacji. Służy ona ponadto do zarządzania kontem usługi GreenID, dodawania nowych aplikacji GreenID oraz aplikacji zewnętrznych. 

Oferujemy następujące aplikacje:

 

GreenFamily

GreenFamily jest aplikacją umożliwiającą najbardziej dokładne lokalizowane dodanych przez nas urządzeń (i ich użytkowników). Aplikacja po uruchomieniu stara się określić pozycję przez GPS lub GPRS i przekazać ją do chmury GreenCloud. Do aplikacji można dodawać urządzenia innych użytkowników będących w systemie kont GreenID. Ponadto w aplikacji istnieje opcja wysłania konfigurowalnej wiadomości awaryjnej (sms lub e-mail) do wybranych użytkowników.

 

GreenAlerts

Aplikacja dla kierowców powiadamiająca o zagrożeniach na drodze oraz dająca możliwość zgłaszania nowych informacji lub przeglądania poprzednich zgłoszeń. Potwierdzone przez innych kierowców zgłoszenia wpływają na statystyki i ilość gwiazdek użytkownika. Posiada możliwość personalizowania powiadomień dźwiękowych do wybranych kategorii zagrożeń.

 

GreenHome

Aplikacja do zarządzania inteligentnym domem – pozwala zdalnie lub lokalnie sterować urządzeniami AGD / RTV, systemem alarmowym, monitoringiem wideo, oświetleniem, zabezpieczeniem antywłamaniowym (rolety) oraz innymi zintegrowanymi systemami domowymi.

 

GreenMed

Aplikacja telemedyczna służąca do diagnostyki osobistej w dwóch wersjach – dla pacjenta i lekarza. Głównym celem aplikacji jest zbieranie danych medycznych z dedykowanych urządzeń i zbieranie ich w  aplikacji oraz chmurze GreenCloud. Historia wyników badań jest przekazywana użytkownikowi z możliwości udostępnienia lekarzowi. Aplikacja umożliwia znalezienie punktów wypożyczających i dystrybuujących urządzenia zintegrowane z aplikacją GreenMed. Wersja dla lekarza jest wyposażona w dodatkowe funkcjonalności zarządzające kartami pacjentów oraz harmonogramem wizyt.

 

GreenNews

Aplikacja do pobierania wiadomości ze źródeł RSS, gazet i portali internetowych. Możliwość tworzenia własnych grup oraz zestawów językowych. Aplikacja wyświetla stronę główną z menu podzielonym na kilka popularnych tematów np.: najnowsze, wiadomości, biznes, rozrywka, sport, technologia, świat. Po uruchomieniu łączy się z Internetem w celu uaktualnienia kanałów.

 

GreenTaxi

System do szybkiego zamawiania taksówek. Jego zaletą jest zrzeszanie wielu korporacji oraz przewoźników prywatnych w jednej aplikacji. Umożliwia użytkownikowi zamawianie taksówki z poziomu mapy lub z dostępnych przewoźników posortowanych w porządku alfabetycznym, najbliższych,  najtańszych lub z listy ulubionych.

 

GreenShop

Aplikacja umożliwiająca zarządzanie sklepem internetowym wraz z aplikacją webową. Obsługuje system korespondencyjny wewnątrz sklepu, definiowanie adresów dostawy, zwroty oraz system płatności obejmujący karty, płatności internetowe i płatności tradycyjne.

 

GreenSOS

Zaawansowany system ratunkowy lokalizujący osobę będąca w niebezpieczeństwie i przekazuje jej lokalizację i/lub wiadomość odpowiednim organom ratunkowym. Aplikacja umożliwia także wyznaczenie osób upoważnionych do otrzymywania informacji o zgłoszeniach użytkownika.

 

GreenControl

GreenControl to kompleksowa aplikacja mobilna i webowa służąca do monitorowania stanu przesyłki. W skład GreenControl wchodzą następujące składniki:

  • Green Cargo Mobile to aplikacja do monitorowania ładunku;
  • Green Fleet to aplikacja typu track&trace do monitorowania lokalizacji pojazdów;
  • Green Security to aplikacja do monitorowania obiektów umieszczonych w magazynach.

 

GreenTrader

GreenTrader to aplikacja dla użytkowników platformy GreenEnergy. Korzystają z niej agenci zgłaszający potencjalne projekty do realizacji oraz instalatorzy i inne osoby mające udział w realizacji etapów projektu. Umożliwia monitorowanie statusu zgłoszonego projektu, oraz dodawania lub sprawdzania wszystkich potrzebnych informacji.

 

LucidCars

Aplikacja do zarzadzania stanem samochodu. Komunikuje się z samochodem spalinowym przez dedykowane urządzenie OBD2, a z samochodem elektrycznym przez dedykowany moduł CAN. Pobiera również dane z urządzenia ASR, przesyłając wszystkie do serwerowej chmury GreenCloud. Ułatwia sprawdzanie raportów o błędach.

 

LucidPoint

Aplikacja ułatwiająca kierowcy odnalezienie i zarezerwowanie punktów ładowania do samochodów elektrycznych oraz zlokalizowanie innych usług motoryzacyjnych (stacje paliw, holowanie, wulkanizacja, warsztaty samochodowe, bankomaty, noclegi, apteki, szpitale, sklepy całodobowe, ubezpieczenia, myjnie oraz jednostki policji). Możliwe jest zdefiniowanie promienia wyszukiwania.

 

LucidOffice

LucidOffice to pakiet aplikacji mobilnych i webowych. Pakiet ten jest w pełni skalowalny i zaprojektowany zgodnie z potrzebami dużych i małych przedsiębiorstw. Dzięki zastosowaniu modelu przetwarzania danych w chmurze system działa bez potrzeby dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem systemu po stronie Klienta. Pakiet LucidOffice napisany został z wykorzystaniem najnowszych technologii i modeli informatycznych, z jednoczesnym zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

W skład LucidOffice wchodzą następujące aplikacje:

  • LucidCRM – zarządzanie relacjami z klientami oraz komunikacji w firmie;
  • LucidSale – wspomaganie sprzedaży z obsługą systemu lojalnościowego i identyfikacji klienta GreenID;
  • LucidMailer - system mailingowy;
  • LucidAssistance - wsparcie posprzedażowe dla klienta oraz platforma rozwiązywania problemów.

Z pakietem współpracują również opisane powyżej aplikacje LucidCars i LucidPoint.

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.