Tworzymy innowacyjne rozwiązania płatnicze

Wystarczy kilka kart płatniczych i lojalnościowych, by w portfelu zaczęło brakować miejsca. Tu z pomocą może przyjść Multikarta - gadżet, który zawiera w sobie dane ze wszystkich posiadanych kart.

Zacznij z nami już Dziś

We create innovative payment solutions

Several payment and loyalty cards are enough to have no more space in your wallet. And there comes Multicard – a gadget which consists the data from all the possessed cards within.

Start with us now

CRM/ ERP

Technologia wykorzystująca najnowsze zdobycze zarządzania logiką biznesową i zasobami. W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić zarządzanie jakimkolwiek przedsięwzięciem bez nowoczesnego systemu CRM lub ERP. Jest to intuicyjny i prosty w użyciu manager do zarządzania relacjami z klientem, zaprojektowany zarówno dla dużego jak i małego biznesu. Umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży, obsługuje i wspiera interakcje z klientem w sposób zorganizowany. Możliwe jest dopasowanie go do różnego rodzaju funkcji i zadań poprzez modułowość całego systemu. Funkcjonalność podziału pracy między użytkownikami oszczędza czas związany z wymianą informacji a możliwość składania wszystkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu i późniejszej ich analizy pozwala na ogólne polepszenie wyników własnej działalności. Dzięki CRM poprawisz organizację pracy i komunikację wewnętrzną w swojej firmie.

  • Zarządzanie relacjami z klientami
  • Zbieranie wszystkich powiązanych z klientem informacji, plików i notatek w jednym miejscu
  • Zarządzanie czasem i wsparcie wymiany danych w firmie
  • Przydzielanie zadań i planowanie wydarzeń
  • Obieg dokumentów
  • Obsługa procesu sprzedaży
  • Szanse sprzedażowe
  • Historia przedstawionych ofert i zamówień

Czym jest CRM i jak można go wykorzystać?

CRM to oprogramowanie pozwalające prowadzić firmie interakcje z klientami w sposób zorganizowany. Dzięki tej technologii wszyscy pracownicy firmy (zarząd, sprzedawcy, serwisanci) mają dostęp do informacji na temat dotychczasowych zachowań klienta, jego zakupów, preferencji, wymagań. CRM to w rzeczywistości strategia biznesowa, systemy, procesy, koncepcje oraz kultura organizacyjna ukierunkowana na klienta oraz jego potrzeby.

Nasze Technologie


Od lat jesteśmy czołowym producentem systemów mobilnych. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych i zrealizowanych projektów. Do każdego z nich podchodziliśmy indywidualnie, rozpatrując każdy aspekt z wyjątkową starannością. Zdobyliśmy w ten sposób doświadczenie, z którego możemy być dumni.


Our technologies


We are the leading producer of mobile systems for many years. We have many successful and conducted projects in our portfolio. Every single project is treated with an individual approach, every aspect being taken into consideration with utmost carefulness. We obtained vast experience in that way, of which we are really proud.


Copyright © 2016. All Rights Reserved.